Daugavpils atklātais čempionāts futbolā 7×7

Datums: 12.06.2024 - 28.08.2024
Laiks:
Norises vieta: Stadions “Celtnieks”, Jelgavas iela 7, Daugavpils

12. jūnijā tiks dots starts Daugavpils atklātajam čempionātam futbolā 7×7. Šogad čempionātā piedalīsies 9 komandas.

Čempionātā piedalīsies komandas Sofia, PŠFK Hektors, Kalupe, Kalkūni, Daugavpils FS U-18, FC SQE, Priežmale, Olimpija un Victory. Komandas čempionāta ietvaros nospēlēs vienu apli. Tad par vietu pusfinālā cīnīsies 1.-8., 2.-7., 3.-6. un 4.-5. vietā esošās komandas turnīra tabulā.

Visas spēles norisināsies stadionā “Celtnieks”, kas atrodas Jelgavas ielā 7. Spēles norisināsies uz diviem laukumiem plkst. 18.00 un 19.00,  katru trešdienu saskaņā ar spēļu GRAFIKU.

Aizvadītajā gadā par čempionāta uzvarētājiem kļuva komanda Victory, otrajā vietā ierindojās Dinaburg 1275, savukārt par bronzas medaļniekiem kļuva komanda Luxberry.

Aicinām līdzjutējus nākt atbalstīt savu komandu.

Informācija: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jaunatnes lietu un sporta pārvalde”