Valdas Mežbārdes glezniecības izstāde
No 1. septembra līdz 30. novembrim Augšdaugavas novada Naujenes bibliotēkā skatāma mākslinieces Valdas Mežbārdes glezniecības izstāde no Daugavpils Marka Rotko mākslas centra krājuma.
Valijas Plataces fotoizstāde “Mīlestība pasaules ceļos”
No 1. septembra līdz 28. oktobrim Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrā (Rīgas ielā 22a, 2. stāvā) skatāma fotogrāfes, pedagoģes un radošas personības Valijas Plataces fotogrāfiju sērija “Mīlestība pasaules ceļos”.
DZEJAS DIENAS 2023
Dzejas dienām veltītie pasākumi Daugavpilī notiks no 4.septembra līdz 16.septembrim.
„Dzejas dienas 2023” Daugavpilī
No 7. līdz 15. septembrim Daugavpilī norisināsies „Dzejas dienas”, kas ik gadu tiek rīkotas, atzīmējot latviešu dzejnieka Raiņa dzimšanas dienu.
Biedrības "Sarkanais Akmens" mākslinieku darbu izstāde "Tas akmens, kas ripo — nekad neapsūno!”
No 2023. gada 7. septembra līdz 3. oktobrim Daugavpils Poļu kultūras centrā (Varšavas ielā 30) būs skatāma Biedrības “Sarkanais Akmens” mākslinieku darbu izstāde “Tas akmens, kas ripo — nekad neapsūno!”
4. LATVIJAS KERAMIKAS BIENNĀLE
Latvijas Keramikas biennāle ir viens no nozīmīgākajiem laikmetīgās keramikas notikumiem Baltijas reģionā. Biennāli rīko Latvijas Laikmetīgās keramikas centrs sadarbībā ar Daugavpils Marka Rotko mākslas centru.
Informatīvā izstāde “Bendžamins Ginzburgs – roiboša tējas karalis”
No 8. septembra līdz 15. oktobrim Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā būs skatāma informatīvā izstāde “Bendžamins Ginzburgs – roiboša tējas karalis”. Izstādes atklāšana 8. septembrī plkst. 15.00
Starptautiskais glezniecības simpozijs "MARK ROTHKO 2023"
No 8. septembra līdz 14. septembrim notiks starptautiskais glezniecības simpozijs “MARK ROTHKO 2023”.
Izstāde “KAREL’S. NOSPIEDUMI. Latviešu etnogrāfiskie raksti laikmetīgā tekstila dizainā”
No 10. septembra Daugavpils Vienības nama Tradīciju mājā (Rīgas iela 22a, ieeja no Saules ielas puses) bez maksas būs apskatāma izstāde “KAREL’S. NOSPIEDUMI. Latviešu etnogrāfiskie raksti laikmetīgā tekstila dizainā”. Izstāde iepazīstina ar latviešu etnogrāfisko rakstu mantojumu un to transformāciju mūsdienīgos un pielietojamos dizaina priekšmetos – zīda lakatos un citos tekstila izstrādājumos, kuru idejas autori un grafikas mākslinieki ir Jolanta un Jānis Kareļi.