Valodas

Ceturdiena, 21.Septembris, 2017

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "_lv_draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.

Viesu māja "Villa Ksenija"

Viesu māja "Villa Ksenija"

Viesu māja "Villa Ksenija" atrodas Daugavpils pilsētas centrālajā daļā. Viesu mājas ēka ir senlaiku savrupmāja, kas uzcelta 1876. gadā. Smalka apkalpošana, senās pasaules valdzinājums un mūsdienu ērtības - tas viss Jūs sagaida VILLĀ KSENIJA!

Viesu mājā atrodas biznesa klases numurs ar saunu, vienvietīgais un divvietīgie numuri, kā arī ģimenes numurs.Visas istabas ir apgādātas ar gaisa kondicionieriem, kā arī ar ar mini bāru, televizoru un tālruni.

Vienvietīgs numurs: ar vienu divguļamu gultu, TV, mini bāru, tālruni. Vannas istaba ir aprīkota ar nepieciešamajām iekārtām un aksesuāriem, t.sk. ar fēnu, halātu, čībām un personiskās higiēnas līdzekļiem.

Divvietīgie numuri: ar divām atsevišķām gultām vai vienu divguļamo gultu, TV, minibāru, tālruni. Vannas istaba ir aprīkota ar nepieciešamajām iekārtām un aksesuāriem, t.sk. ar fēnu, halātu, čībām un personiskās higiēnas līdzekļiem.

Pusluksa numurs: ar viesistabu, guļamistabu un vannas istabu. Numura interjers ir veidots latviešu stilā. Tas ir ērts ģimenei ar bērniem, tāpēc ka viesistabā atrodas liels stūra dīvāns, kurš viegli pārvēršams par  divguļamo gultu.

Luksa numurā: ir atsevišķa ieeja, viesistaba, guļamistaba un vannas istaba. Šis numurs ir piemērots gan  darījumu cilvēkiem, gan jaunlaulātajiem. Jaunlaulātajiem ir paredzētas firmas dāvanas un šampanietis.

Piedāvātās iespējas: 

Restorāns

Darba laiks:
Katru dienu: 11.00 - 23.00

Adrese: 
Varšavas iela 17, Daugavpils
Koordinātes: 
Latitude: 55.873766700000
Longitude: 26.534261400000

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils