Valodas

Otrdiena, 17.Oktobris, 2017

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "_lv_draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.

Viesnīca "Sventes muiža" ****

Viesnīca "Sventes muiža" ****

SVENTES MUIŽA ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca. Tā atrodas prom no pilsētas steigas - gleznainajā Daugavpils novadā. Restaurētās grāfa Mihaila Kazimira Plātera-Zīberga muižas atmosfēra, kas papildināta ar mūsdienīgām ērtībām, ir lieliska vieta atvaļinājumam, romantiskām brīvdienām, darba komandējumiem vai svinīgiem pasākumiem.

Pašreiz viesnīca SVENTES MUIŽA viesiem piedāvā komfortablus numurus, mājīgu restorānu ar izsmalcinātiem ēdieniem, smēķēšanas salonu, biljardu, krievu un turku pirtis, burbuļvannu, telpas semināriem un konferencēm, kā arī banketus dažādiem svinīgiem pasākumiem. Vasaras laikā viesu rīcībā ir terase, vasaras lapenes strūklaku parkā un baseins viesnīcas pagalmā. Ievērības cienīgs un intriģējošs viesnīcas SVENTES MUIŽA apskates objekts ir blakus izvietotais Militārās tehnikas muzejs.

SVENTES MUIŽA iznomā telpas semināriem vai кonferencēm (līdz 50 personām). Telpas aprīkotas ar ekrānu, projektoru un tāfeli. Piedāvāti viesnīcas un ēdināšanas pakalpojumus.

Restorānam SVENTES MUIŽA ir respektabls interjers, izsmalcinātas nepiespiestības atmosfēra, personāla vērīga attieksme un klasiskās Eiropas virtuves tradīciju ievērošana. Mājīga atmosfēra, silta kamīna gaisma un patīkama mūzika noskaņo uz atpūtu un nesteidzīgu sarunu. Vasaras sezonas karstajā laikā Jūs varat paslēpties mājīgās lapenēs pie fantāna vai uz terases, un izbaudīt atsvaidzinošus dzērienus un vasaras ēdienkartes ēdienus. Attālums no pilsētas ļaus aizmirst par steigu, un pilnā apjomā izbaudīt jautru svētku atmosfēru vai ieslīgt romantiskajā noskaņojumā. Restorānā SVENTES MUIŽA var nosvinēt jebkuras svinības: ģimenes svētkus, grandiozu banketu vai kāzas ar uguņošanu.

Viesnīcas SVENTES MUIŽA restorāna ēdienkartē ir daudzveidīgi Eiropas virtuves ēdieni katrai gaumei – no vieglā „Cēzara” līdz maigai cāļa krūtiņai. Katrs atradīs ēdienu pēc savas gaumes: gaļu, medījumus, zivi, jūras veltes vai saldo desertu. Restorāna darba laiks no 10:00 līdz 22:00.

Viesnīcas SVENTES MUIŽA klasiskā krievu pirts ar burbuļvannu, turku pirts un sauna – ir lieliska iespēja atbrīvoties no saspringuma un stresa, uzlabot pašsajūtu un garastāvokli, vai arī  atpūsties draugu kompānijā. Pēc pirts ieprieciniet sevi un savus draugus ar garšīgām vakariņām, kas pasniegtas pirtī vai arī pasūtiet vakariņas mājīgā, muižnieku stila restorānā.

Adrese: 
Alejas iela 7, Svente,
Sventes pagasts, Daugavpils novads
Koordinātes: 
Latitude: 55.903857000000
Longitude: 26.381570000000

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils