Valodas

Trešdiena, 20.Septembris, 2017

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "_lv_draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.

Laivu noma "Beibuki"

Laivu noma "Beibuki"

Laivu noma "Beibuki" piedāvā ērtas, drošas, vieglas  smailītes un ietilpīgas kanoe laivas ģimenēm un draugu kompānijām. Laivu stabilitāte un lieliskas manevrēšanas spējas ļauj droši justies straumē, izbraukt Daugavas augšteces krāces, piestāt visās iecerētajās vietās krastā. Veic laivu transportēšanas pakalpojumus, iesaka labākos maršrutus. Nomas cena 15 eiro 1.diena, 10 eiro nākošā. Cenā ietilpst arī vestes, airi un ūdensdrošie mantu maisi. 

Darbojas SIA "Beibuks" laivu placis: http://laivuplacis.lv/

 

 

Pakalpojumi: 

Laivu noma "Beibuki" sadarbībā ar Daugavpils Marka Rotko mākslas centru  piedāvā jaunu tūrisma produktu „Ar plostu uz Rotko centru”. Tūristu grupām ir iespēja doties braucienā ar koka plostiem pa Daugavu uz Marka Rotko mākslas centru divu airētāju pavadībā un nolūkoties uz pilsētu un seno aizsargdambi (1830 – 1841) no upes ūdeņiem.

Plosti aprīkoti ar koka galdiem, soliem, krēsliem, nojumēm, grilu un drošības glābšanas vestēm. Koka plosta lielums ir proporcionāls braucēju skaitam. Tas tiek veidots no nepieciešamā moduļu skaita, kas savienoti ar skrūvēm. Tādejādi tiek garantēts vienmērīgs, līgans un drošs brauciens. Gan uz plosta, gan Daugavas krastā ir iespēja pasūtīt ēdināšanas pakalpojumus un nodrošināt gida stāstījumu.

Braucienu plānots uzsākt no Daugavpils glābšanas stacijas(Lielā iela 49) un noslēgt upes posmā  pretī Daugavpils cietokšņa Nikolaja vārtiem. Brauciena ilgums – 1h.

Pakalpojums  pieejams no 1.maija līdz 1.oktobrim. Lai dotos braucienā ar plostu, pasūtītu ēdināšanas un gida pakalpojumu, obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

 Cenas:

 Grupai līdz 20 personām 120 EUR.

 Grupai no 20 personām – 5 EUR/pers.

 Gida pakalpojumi – 15 EUR.

 Informācija par ekskursijām Daugavpils cietoksnī un Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā – www.rotkocentrs.lv

 Tūrisma produkta „Ar plostu uz Rotko centru” pieteikšana pa tālruni 29493121 (Ilmārs Lociks), ilmars.lociks@inbox.lv

Adrese: 
Lielā iela 49, Daugavpils
Koordinātes: 
Latitude: 55.864576100000
Longitude: 26.509671800000

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils