Valodas

Otrdiena, 17.Oktobris, 2017

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "_lv_draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.

Good Stay Dinaburg Hotel ***

Good Stay Dinaburg Hotel ***

Good Stay Dinaburg Hotel pieder viesnīcu tīklam Good Stay, kas vairākus gadus veiksmīgi strādā viesnīcu un restorānu jomā.
 
Good Stay Dinaburg Hotel ir viena no populārākajām vietām, ko iecienījuši tūristi un vietējie  iedzīvotāji. vidū, pateicoties tās multifunkcionalitātei, apkalpošanas līmenim un kvalitātes un cenas attiecībai.
 

Viesnīcā ir pieejami 58 komfortabli numuri: sākot no standarta tipa līdz lukss klases numuriem. Katrs numurs ir ierīkots tā, lai dzīvošana tajā ir maksimāli komfortabla un patīkama. Pēc sātīgām pusdienām viesnīcas restorānā, Jūs varēsiet atslābināties atpūtas kompleksā ar baseinu, burbuļvannu, saunu un turku pirti. Bezmaksas bezvadu internets ir pieejams katrā viesnīcas numurā, tādejādi, Jūsu elektroniskās vēstules nepaliks neizlasītas. Viesnīcā arī ir 3 tehniski aprīkotas konferenču zāles, kas dod iespēju organizēt tādus pasākumus kā konference, intervija, pārrunas, kā arī privātie svētki.

Viesnīca atrodas pilsētas klusajā rajonā, kas nozīmē, ka Jums netraucēs tramvāju vai automobīļu trokšņi, bet tajā pašā brīdī Jūs ātri sasniegsiet sabiedriskā transporta pieturu un 10 minūšu laikā nokļūsiet pilsētas centrā.

Viesnīcas personāls Jums labprāt piedāvās konkrēto īpašu piedāvājumu, kas tiks īstenots viesnīcā Jūsu iebraukšanas laikā.

 

 
Restorāns atrodas viesnīcas „Good Stay Dinaburg” pirmajā stāvā. Šodien šī vieta ir viena no populārākām, gan kāzu/banketu rīkošanai, gan ikdienas apmeklējumam. Restorāns strādā katru dienu no plkst. 7.00 līdz plkst. 23.00. Restorāna ietilpība - 50 personas.
 
Restorāna ēdienkarte ir daudzveidīga - uzkodas un zupas, karstie un ausktie ēdieni, pašgatavoti deserti un veģetāriešu ēdieni, bet restorāna jaunākajiem apmeklētājiem ir īpaša bērnu ēdienkarte.
 
Darbadienās no plkst. 12:00 līdz plkst. 14:00 tiek piedāvātas kompleksās pusdienas (4,00 EUR).
Banketu un kāzu organizēšana līdz 200 personām.
 
Adrese: 
Dobeles iela 39, Daugavpils
Koordinātes: 
Latitude: 55.876345900000
Longitude: 26.545173900000

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils