Valodas

Trešdiena, 20.Septembris, 2017

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "_lv_draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.

Daugavpils Olimpiskais centrs

Daugavpils Olimpiskais centrs

Apmeklētāju  rīcībā: lielais 25 metrus garš baseins ar 6 celiņiem, kuru iespējams izmantot gan fiziskā tonusa paaugstināšanai, gan vienkārši – atpūtai. Mazais baseins gan bērniem, gan akvaaerobikas nodarbībām. Baseina apmeklējumu būs iespēja  apvienot arī ar turku pirts vai saunas izmantošanu. Uzņēmumiem vai individuāliem pasākumiem iespējams izīrēt baseina celiņus vai visu baseinu. Būs pieejama arī trenažieru un aerobikas zāle.

 Sporta kompleksā atrodas specializētā paukošanas zāle. 483,5m2 lielā zāle ir vienīgā šāda veida atbilstoši Starptautiskās paukošanas federācijas prasībām izveidotā sporta zāle Latvijā un Baltijās valstīs, ko var izmantot ne vien paukotāji, bet arī modernās pieccīņas pārstāvji. Tā ir aprīkota ar 10 specializētajiem paukošanas celiņiem (seši treniņiem un četri sacensībām).

Te atrodas arī Daudzfunkcionālajā zāle, kurā ietilpst 3 laukumi:
Centrālais laukums, kas paredzēts sporta spēļu sacensībām, kultūras pasākumu rīkošanai.

Divi sporta laukumi (A un B), kas paredzēti treniņiem.

Sporta Kompleksā ir pieejama konferenču zāle, kas piemērota preses konferenču, semināru vai citu oficiālo pasākumu rīkošanai. Zālē ir pieejams projektors, ekrāns un dators ar Interneta pieslēgumu.Ir iespēja pasūtīt zviedru galdu vai kafijas pauzei nepieciešamās uzkodas.

Jaunajā kompleksā darbosies arī mūsdienīgs sporta medicīnas centrs un kafejnīca. Līdzās kompleksam - stadiona “Esplanāde” futbola laukums.

Daugavpils Olimpiskajā Centrā tagad ir iespēja spēlēt arī galda tenisu. Aicinām visus  galda tenisa cienītājus iemācīties spēlēt vai attīstīt savas prasmes šajā sporta veidā. Jūsu rīcībā ir 5 profesionāli tenisa galdi, kā arī tenisa galds bērniem līdz 10 gadu vecumam. Sporta Kompleksa recepcijā ir iespēja iznomāt tenisa raketi un iegādāties tenisa bumbiņu.

Sāls istaba.
Sāls istabas sienas ir klātas ar Irānas zilo un sarkano sāli, tajā tiek uzturēta nepieciešamā temperatūra un mitruma procents. Seansa laikā apmeklētāji 45 minūtes atrodas sāls istabā, sēž atpūtas krēslos un ieelpo sāls jonizēto gaisu. To ieteicams ieelpot caur degunu un izelpot caur muti.

Snūkera zāle

Mininovuss

Mininovuss ir jautra un aizraujoša spēle visai ģimenei. Tas ir piemērots interesantai un aktīvai atpūtai, attīsta mērķtiecību, pacietību, uzmanības koncentrāciju, precizitāti, komunikācijas iemaņas. Tagad arī Daugavpils Olimpiskajā centrā bērni no 5 gadu vecuma un viņu vecāki var iemācīties spēlēt vai attīstīt savas iemaņas mininovusā. 
Mininovusa galdi pieejami 2.stāva foajē kompleksa darba laikā. 
Adrese: 
Stadiona iela 1
Koordinātes: 
Latitude: 55.878208300000
Longitude: 26.517122400000

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils