Valodas

Otrdiena, 22.Augusts, 2017

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "_lv_draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.

Daugavpils novada Grāmatu svētki

Piektdien, 25. augustā, Malnavas koledžas izglītības īstenošanas vietā Višķi ("Višķu tehnikums", Višķu pagasts, Daugavpils novads) un tās teritorijā notiks Grāmatu svētki, kas piedāvā plašu programmu gan pieaugušajiem, gan jauniešiem un bērniem.
No plkst. 10.30 līdz 15.00 ikkatrs interesents varēs aplūkot un iegādāties grāmatas no izdevniecības „Latvijas Mediji” un apgādiem: „Zvaigzne ABC”, „Jumava”, „Madris”, un „Virja AK”. Visi, kas iegādāsies kādu grāmatu, plkst. 15.30 piedalīsies izlozē „Veiksmīgais pircējs”.

Jauniešu festivāls "Artišoks 2017"

2. septembrī no plkst. 11.00 līdz 22.00 Vienības laukumā un Dubrovina parkā norisināsies jauniešu festivāls "Artišoks 2017".
 
Pasākuma programma:
 
Plkst. 11.00 Sacensības dažādos sporta veidos. Ielu basketbols, futbols, bokss, svarbumbu celšana un orientēšanās sacensības. Dalībai sacensībās jāpiesakās pa tālr.: 654 22306 vai e-pastu jaunatne@daugavpils.lv

Tūrisma nozarē strādājošo uzņēmumu pārstāvji tikās ar Kazahstānas Republikas vēstniecības delegāciju

2017.gada 19.augustā mākslas un dizaina skolā “Saules skola” Daugavpils tūrisma nozares pārstāvji tikās ar Kazahstānas Republikas vēstniecības pārstāvjiem un Rīgas tūrisma attīstības biroja pārstāvjiem, lai pārrunātu ar tūrismu saistītus jautājumus un apspriestu sadarbības iespējas.

"Baltijas Muzikālā akadēmija" Daugavpilī

24. augustā plkst. 18.00 Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja vērot grandiozu muzikālo projektu – 100 jaunu un talantīgu Krievijas, Lietuvas un Latvijas mūziķu koncertu, kas norisināsies pilsētas Vienības nama koncertzālē.

Dmitrijs Judins muzikālajā projektā "BALTIJAS MUZIKĀLĀ AKADĒMIJA"

24. augustā plkst. 18.00 Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja vērot grandiozu muzikālo projektu ar nosaukumu BALTIJAS MUZIKĀLĀ AKADĒMIJA – 100 jaunu un talantīgu Krievijas, Lietuvas un Latvijas mūziķu koncertu, kas norisināsies pilsētas Vienības nama koncertzālē. Vienā no koncertā daļām izskanēs Ludviga van Bēthovena Fantāzija simfoniskajam orķestrim, korim un klavierēm, klavieru solo - Dmitrijs JUDINS.
 

Pirmajā septembra nedēļas nogalē Rotko centrā akcijas cenas

Zinību dienā 1. septembrī, kā arī septembra pirmajā svētdienā 3. septembrī Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā akcijas cenas.
Vasara tuvojas savai izskaņai. Atsāksies mācības skolās un citās mācību iestādēs. Kā ik gadu arī šogad Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs sveic ikvienu skolnieku un studentu, kā arī viņu ģimenes Zinību dienā, un aicina pirmajā septembra nedēļas nogalē piektdien, 1. septembrī un svētdien, 3. septembrī apskatīt Rotko centru par īpašām akcijas cenām. 

Daugavpilī norisināsies skrējiens „Daugavpils – Mežciems”

30. septembrī Daugavpilī norisināsies vēsturiskais skrējiens „Daugavpils-Mežciems”. Skrējiena dalībniekiem ir iespēja izvēlēties sev tīkamo distanci – 5km, 10,5km vai pusmaratons (21.0975km), būs pieejamas arī bērnu distances (200m, 700m). Skrējiena starts un finišs norisināsies Vienības laukumā. 

Latgales podniecības izstāde “Kopā. Pa ceļam. Paceļam”

Daugavpils Māla mākslas centrā (18.Novembra ielā 18) ir skatāma Latgales podniecības izstāde “Kopā. Pa ceļam. Paceļam”.

Zinību dienas pasākums Vienības laukumā

1.septembrī no plkst. 19.00 līdz 22.00 Vienības laukumā norisināsies pasākums „Zinību diena”.  
 
Pasākuma programma:
19:00  Burvju mākslinieks Dmitrijs Bubins
19:15  Solists Staņislavs Grabļevskis
19:25  Solists  Pavēls Šļapkovs
19:45  STOPTIME Dance Studio
20:00  Koncerts kopā ar Olgu Palušinu un Žanu Zinkeviču
21:00  Diskotēka kopā ar DJ Nicky Miles
 
Ieeja brīva. 
 

Grupas WarmHouse labdarības koncerts "Jazz Groove Blues"

7. septembrī plkst. 19.00 restorānā “Plaza” (Ģimnāzijas ielā 46) norisināsies grupas WarmHouse un Lidijas Breskas dzīvās mūzikas labdarības koncerts "Jazz Groove Blues". Pasākums tiek organizēts patversmes "OTRĀ MĀJA" atbalstam. Ieeja par ziedojumiem.
 
Informācija: www.otramaja.lv

Lapas

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils