Valodas

Ceturdiena, 29.Jūnijs, 2017

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "_lv_draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.

ATPŪTAS UN IZKLAIDES IESPĒJAS DAUGAVPILĪ 30. JŪNIJĀ - 2. JŪLIJĀ

 
IZSTĀDES
Svētdien, 2. jūlijā Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā pastāvīgā ekspozīcija un mainīgās izstādes skatāmas par īpašām akcijas cenām. Mainīgās izstādes tikai par EUR 1,50, pastāvīgā Rotko centra ekspozīcija „Marks Rotko. Dzīve un māksla” ar Marka Rotko oriģināldarbiem un pasaulslavenā norvēģu mākslinieka Edvarda Munka oriģinālgleznu „Advokāta Ludviga Meijera portrets” tikai par EUR 3,00. Visa Rotko centra apmeklējums EUR 4.50.
 

Trešo reizi Daugavpils cietoksnī norisināsies Kara vēstures rekonstrukcijas klubu festivāls "Dinaburg 1812"

Šī gada 15.-16. jūlijā Daugavpils cietoksnis jau trešo reizi pārtaps par aizraujošu notikumu vietu, kur norisināsies Kara vēstures rekonstrukcijas klubu festivāls "Dinaburg 1812".
Festivālā piedalīsies 10 klubi no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Ukrainas, Krievijas, Polijas un Anglijas, kopā 110 dalībnieki. Tās būs divas aizraujošas un notikumiem piepildītas dienas.
 
FESTIVĀLA “DINABURG 1812” PROGRAMMA - 2017
15. jūlijs - Rekonstruktoru diena

Sūti pieteikumu dalībai – Jauniešu festivālā „Artišoks 2017”

 
„Artišoks” ir lielākais jauniešu festivāls Daugavpilī, ko organizē Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļa. Jauniešu pasākums ir kļuvis par vienu no Daugavpils pilsētas vizītkartēm, jo tajā piedalās ne tikai vietējie jaunieši, bet arī viesi no citām Latvijas pilsētām un valstīm. Šogad festivāls norisināsies, kā ierasts, gada pirmajā septembra sestdienā – 2. septembrī no plkst. 12:00 līdz 22:00. Pasākuma norises vieta – no Daugavpils Vienības laukuma līdz Dubrovina parkam.

DAUGAVPILĪ UZSTĀSIES LATVIJAS RADIO BIGBENDS UN RŪTIJA FOSTERE (ASV)

 
Šī gada 2. jūlijā plkst.18.00 Daugavpils teātrī notiks Latvijas Radio Bigbenda un Rūtijas Fosteres (ASV) koncerts.
Trīs “Grammy” balvām nominētā amerikāņu blūza, gospeļa un folkmūzikas dziedātāja Rūtija Fostere (Ruthie Foster) pārsteidz klausītājus ar spēcīgiem koncertiem; mūzikas pazinēji viņas dziedāšanas manieri pielīdzina tādām vokālistēm kā Bonija Raita (Bonnie Raitt) un Areta Franklina (Aretha Franklin).

Fonda 1836 un Imanta Ziedoņa muzeja rīkotais Leišmalītes gājiens 8.-9. jūlijā

8. un 9. jūlijā notiks fonda 1836 un Imanta Ziedoņa muzeja rīkotais Leišmalītes gājiens. Ikviens aicināts doties pārgājienā, kura maršruts sāksies Ēģiptē (Daugavpils novada Medumu pagasts), tad vedīs pa aizsargājamo ainavu apvidus "Augšzeme" ceļiem un takām uz Raudu un noslēgsies Ilūkstē.

FOTOIZSTĀDE „MĪLESTĪBA KURPJU KASTĒ” LATGALES CENTRĀLAJĀ BIBLIOTĒKĀ

 
Pirmdien, 3. jūlijā, plkst. 15.00 Latgales Centrālās bibliotēkas (LCB) periodikas sektorā (2. stāvā) tiks atklāta ceļojoša fotoizstāde „Mīlestība kurpju kastē”. Izstādi rīko biedrība „Baltic Global Initiative” labdarības akcijas „Zvaigzne austrumos” ietvaros.

Višķu brīvdabas estrādē Jāņi aizvadīti "laika mašīnā"

Šogad Daugavpils novada vērienīgākais Jāņu pasākums Višķu brīvdabas estrādē (Višķu tehnikums, Višķu pagasts, Daugavpils novads) atkal pārsteidza ar teatralizētu uzvedumu “Kazimirs Adamovičs maina profesiju”, kur jau no iepriekšējā gada Jāņiem visiem labi pazīstamais kolhoza priekšsēdētājs Kazimirs Adamovičs pastrādāja pavisam negaidītus brīnumus – nopirka laika mašīnu un devās  uz laimīgo nākotni, lai varētu sarīkot visiem kolhozniekiem lustīgus svētkus.

Atjaunots ceļš uz atpūtas kompleksu Silene Resort&SPA Skrudalienas pagastā

Apmeklētāju ērtībām par Daugavpils novada pašvaldības Autoceļu fonda līdzekļiem atjaunots 3,1 km garš grants ceļa posms ("Adami-Skrīveri"), kas ved uz nozīmīgu novada tūrisma objektu - Silene Resort & SPA**** (Silene, Skrudalienas pagasts, Daugavpils novads), kas iepriekš bija pazīstams ar nosaukumu "Atpūtas parks “Silene”". Lai atbalstītu uzņēmējdarbību un tūrisma pakalpojumus padarītu pieejamākus un pievilcīgākus, Daugavpils novada dome nolēma atbalstīt ceļa atjaunošanu un paplašināšanu no Autoceļa fonda līdzekļiem, šim mērķim piešķirot 141 000  eiro.

2. jūlijā Rotko centrā AKCIJAS CENAS

Svētdien, 2. jūlijā Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā pastāvīgā ekspozīcija un mainīgās izstādes skatāmas par īpašām akcijas cenām. 
 
Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs jau gatavojas vasaras pilnbrieda izstāžu sezonas atklāšanai, kas skatītājus priecēs ar sešām jaunām mākslas izstādēm, taču vēl pirms tam, ikvienam tiek dota iespēja skatīt Rotko centra esošās izstādes par akcijas cenām.

Vasaras izstāžu sezonas atklāšana Rotko centrā

 
Pašā vasaras pilnbriedā, 7. jūlijā plkst. 16:00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā tiks atklāta jaunā vasaras izstāžu sezona ar pašmāju un pasaules mākslas projektiem.
 

Lapas

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils