Valodas

Piektdiena, 20.Oktobris, 2017

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "_lv_draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.

Noderīga informācija

Nokļūšana līdz Daugavpilij

Ar automašīnu:

  • Rīga – Daugavpils. Pa A6 šoseju. Brauciena ilgums – 3-3,5 h
  • Rēzekne – Daugavpils. Pa A13, E262 šoseju. Brauciena ilgums – 1,5 h
  • Krāslava – Daugavpils. Pa A6 šoseju. Brauciena ilgums – 45 min
  • Zarasi – Daugavpils. Pa A6, E262 šoseju. Brauciena ilgums – 30 min

Ar vilcienu:

Daugavpils tramvaju kustības shēma

Autobusu satiksmes shēma

Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzejs

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs ir viens no vecākajiem un lielākajiem muzejiem Latgalē. Tas dibināts 1938.gadā. Atrodas vienā no skaistākajām pilsētas ēkām (1883), kas ir kultūrvēsturisks arhitektūras piemineklis.

Konferenču sektors Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā ir pieejamas trīs konferenču telpas, kas paredzētas dažādam dalībnieku skaitam. Visas konferenču zāles ir pielāgojamas Jūsu vajadzībām un aprīkotas ar visu nepieciešamo tehniku. Konferenču un semināru telpas atrodas Marka Rotko mākslas centra ēkā, Daugavpils cietokšņa teritorijā.

Telpās ir laba akustika, gaisa kondicionēšanas sistēma, kvalitatīvs un mūsdienīgs audio, videoaprīkojums, un dabīgais apgaismojums. Patīkamā atmosfēra ļaus Jums un Jūsu viesiem pilnībā koncentrēties darbam.

Daugavpils Olimpiskais centrs

Apmeklētāju  rīcībā: lielais 25 metrus garš baseins ar 6 celiņiem, kuru iespējams izmantot gan fiziskā tonusa paaugstināšanai, gan vienkārši – atpūtai. Mazais baseins gan bērniem, gan akvaaerobikas nodarbībām. Baseina apmeklējumu būs iespēja  apvienot arī ar turku pirts vai saunas izmantošanu. Uzņēmumiem vai individuāliem pasākumiem iespējams izīrēt baseina celiņus vai visu baseinu. Būs pieejama arī trenažieru un aerobikas zāle.

Viesnīca "Park Hotel Latgola"***

Viesnīca Park Hotel Latgola - tas ir mājas siltums, komforts un skaistākā Daugavpils ainava pašā pilsētas sirdī. Šī būs labākā vieta Jūsu atpūtai un biznesa darījumiem, jo šeit Jūs vienmēr jutīsieties īpaši un gaidīti.

Viesnīca Park Hotel Latgola atrodas pašā pilsētas centrā, pie vēsturiskā Vienības nama un lielākā tirzniecības parka "SOLO". Netālu atrodas dzelzceļa stacija un autoosta, pilsētas labākie izklaides centri, kā arī daudzas citas ievērības cienīgas apskates un atpūtas vietas.

Good Stay Dinaburg Hotel ***

Good Stay Dinaburg Hotel pieder viesnīcu tīklam Good Stay, kas vairākus gadus veiksmīgi strādā viesnīcu un restorānu jomā.
 
Good Stay Dinaburg Hotel ir viena no populārākajām vietām, ko iecienījuši tūristi un vietējie  iedzīvotāji. vidū, pateicoties tās multifunkcionalitātei, apkalpošanas līmenim un kvalitātes un cenas attiecībai.
 

Daugavpils Māla mākslas centrs

Centrs Piedāvā iespēju iepazīties ar Latgales kultūras mantojumu – keramikas un podniecības tradīcijām. Tā ir vienīgā vieta Latvijā, kur var iepazīties ar rūdīto Baltijas raku keramiku, kuras nogatavināšana notiek raudzētu rudzu miltu šķidrumā.

Katru trešdienu no 12:00 līdz 14:00 te notiek meistarklase, kurā Tautas lietišķās mākslas studijas “Latgale” keramiķi demonstrē savas amata prasmes un piedāvā apmeklētājiem iesaistīties radošajā darba procesā.

Daugavpils Valsts ģimnāzijas dienesta viesnīca

Jaunajā, mūsdienīgajā, daudzfunkcionālajā un lētajā Daugavpils Valsts ģimnāzijas dienesta viesnīcā, kas savas durvis vēra 2008.gada rudenī, laipni tiek gaidīts ikviens viesis un ceļotāju grupas. Dienesta viesnīca atrodas Daugavpils pilsētas vēsturiskajā centrā, kur tikai dažu minūšu attālumā atrodas Daugavpils autoosta, dzelzceļa stacija, nozīmīgākie kultūrvēsturiskie objekti, iepirkšanās un izklaides centri u.c.

Jaunā un modernā viesnīca piedāvā plašu pakalpojumu klāstu:

Daugavpils medicīnas koledžas dienesta viesnīca

Naktsmītne atrodas netālu no  Daugavpils  ievērojamākajiem tūrisma apskates objektiem -  Baznīcu kalna, Krievu kultūras centra, Poļu kultūras centra un Daugavpils skrošu rūpnīcas. Ir iespēja novietot autotransportu.

Trīsvietīgs numurs
Numura iespējas: gludeklis, tējkanna, rakstāmgalds, apkure, fēns, koplietošanas dušas telpas un tualete, televizors, ledusskapis, modināšanas serviss.
Bezmaksas bezvadu internets ir pieejams visos numuros.

Vienības nama koncertzāle

Daugavpils Kultūras pils

Alsi D

Automašīnu noma

  • VW Jetta Comfortline 1.6 FSI
  • Toyota Hiace 2.4TD

Diskons D

Vieglo automašīnu noma

Daugavpils teātris

Daugavpils teātra vēsture sniedzas XIX gadsimta piecdesmitajos gados, kad 1856. gadā Dinaburgā (tagadējā Daugavpilī) tika nodibināts Krievu dramatiskais teātris - pirmais krievu teātris Latvijā. Teātri nodibināja un uzturēja Daugavpils cietokšņa galvenais inženieris Nikolajs Hagelstroms - aizrautīgs teātra cienītājs.

Daugavpils cietokšņa kultūras un informācijas centrs

Daugavpils autobusu parks

SIA "Dautrans"

Tūrisma aģentūra "Juniversal"

Lapas

Subscribe to Noderīga informācija

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils