Valodas

Pirmdiena, 23.Oktobris, 2017

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "_lv_draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.

Jauniešu mītnes

Sporta komplekss "Celtnieks"

Atpūtas un sporta komplekss "Celtnieks" ir ideāla vieta ģimenes atpūtai, kā arī uzņēmumiem sporta un korporatīvo pasākumu organizēšanai jebkurā gadalaikā.

Viesnīca "Erfolg"

„ERFOLG” aicina pie sevis visus Daugavpils pilsētas iedzīvotājus un viesus.  Mēs atrodamies viena kilometra attāluma no pilsētas centra, kas dod Jums iespēju ātri tikt līdz jebkuram nepieciešamajam punktam. Atrodamies  tikai 5 minūšu braucienā no autoostas un dzelzceļa stacijas. Pie mums Jūs varēsiet atrast dažādas maksas un kvalitātes numuriņus, sākot no naktsmītnes un vienkārša numuriņa divām personām, līdz pat Lukss klases apartamentiem, kuri sniegs Jums komfortu.

Daugavpils Valsts ģimnāzijas dienesta viesnīca

Jaunajā, mūsdienīgajā, daudzfunkcionālajā un lētajā Daugavpils Valsts ģimnāzijas dienesta viesnīcā, kas savas durvis vēra 2008.gada rudenī, laipni tiek gaidīts ikviens viesis un ceļotāju grupas. Dienesta viesnīca atrodas Daugavpils pilsētas vēsturiskajā centrā, kur tikai dažu minūšu attālumā atrodas Daugavpils autoosta, dzelzceļa stacija, nozīmīgākie kultūrvēsturiskie objekti, iepirkšanās un izklaides centri u.c.

Jaunā un modernā viesnīca piedāvā plašu pakalpojumu klāstu:

Daugavpils medicīnas koledžas dienesta viesnīca

Naktsmītne atrodas netālu no  Daugavpils  ievērojamākajiem tūrisma apskates objektiem -  Baznīcu kalna, Krievu kultūras centra, Poļu kultūras centra un Daugavpils skrošu rūpnīcas. Ir iespēja novietot autotransportu.

Trīsvietīgs numurs
Numura iespējas: gludeklis, tējkanna, rakstāmgalds, apkure, fēns, koplietošanas dušas telpas un tualete, televizors, ledusskapis, modināšanas serviss.
Bezmaksas bezvadu internets ir pieejams visos numuros.

Sporta bāzes "DZINTARIŅŠ" dienesta viesnīca

Sporta bāze "Dzintariņš" saviem apmeklētājiem piedāvā bagātīgu pakalpojumu klāstu. Bāze atrodas vien pāris minūšu gājiena attālumā no Lielā Stropu ezera, tādēļ siltajā laikā ir iespēja ātri nokļūt līdz peldes vietai. Sporta bāzes teritorijā ir iespēja nodarboties ar futbolu, volejbolu, basketbolu, izmantot trenažieru zāli, galda tenisa galdus, novusu, kā arī īpašo nojumi, kurā nodarbības var noritēt arī lietus laikā. Zem tās uzklāts īpašs skriešanas segums. Ir pieejami hokeja, florbola vārti, kā arī basketbola grozs. Piedāvā sportistu relaksācijas telpu (pirti).

Subscribe to Jauniešu mītnes

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils