Valodas

Piektdiena, 20.Oktobris, 2017

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "_lv_draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.

Aktīvā atpūta

Daugavpils Olimpiskais centrs

Apmeklētāju  rīcībā: lielais 25 metrus garš baseins ar 6 celiņiem, kuru iespējams izmantot gan fiziskā tonusa paaugstināšanai, gan vienkārši – atpūtai. Mazais baseins gan bērniem, gan akvaaerobikas nodarbībām. Baseina apmeklējumu būs iespēja  apvienot arī ar turku pirts vai saunas izmantošanu. Uzņēmumiem vai individuāliem pasākumiem iespējams izīrēt baseina celiņus vai visu baseinu. Būs pieejama arī trenažieru un aerobikas zāle.

Daugavpils Ledus halle

Daugavpils ledus halles celtniecība bija uzsākta 1999.gada maijā, un jau pēc sešiem mēnešiem, tā paša gada novembrī jaunā sporta būve vēra durvis apmeklētājiem. Līdz ar to Daugavpils ieguva mūsdienīgu sporta, atpūtas un kultūras centru, ar 1234 sēdvietām, 750 stāvvietām un laukumu 6000 diskotēku apmeklētājiem.

Spīdveja stadions "Lokomotīve"

Pusgadsimta garumā spīdvejs ir viens no populārākajiem sporta veidiem pilsētā un novadā. Katrās sacīkstēs piedalās vairāk nekā 5,5 tūkstoši skatītāju.

Distanču slēpošanas trases

Daugavpils pilsētā ir pieejamas 4 slidsoļa slēpošanas trases, kas tiek sagatavotas atkarībā no laika apstākļiem. Pašlaik ir iespējams izmantot visas 4 trases - Stropu mežā, Jaunās Forštates mežā, Stropu estrādes mežā un pie dzelzceļa Stropos.  Plašāka informācija  par trasēm un to atrašanās shēmas ir pieejamas Orientēšanās kluba "Stiga" mājas lapā  http://okstiga.com/, kurā regulāri tiek atjaunota informācija par trašu stāvokli.

Orange bowling

Izklaides un atpūtas komplekss Orange Bowling piedāvā jaunāko un mūsdienīgāko boulingu Daugavpilī - ar 10 celiņiem un pasaulslavenās boulinga kompānijas Brunswick aprīkojumu. Tāpat ir iespēja spēlēt gaisa hokeju, biljardu, neazarta spēles. Mums ir četri jauni Eiropas Biljarda federācijas sertificēti pool galdi, vairākas neazarta spēles. Pie mums Jūs varat patīkami pavadīt laiku ģimenes un draugu lokā, nosvinēt savu dzimšanas dienu, noorganizēt korporatīvos pasākumus vai citas svinības. Mēs regulāri organizējam dažādus turnīrus.
 
Piedāvā:

Laivu noma "Mučas"

Izveido savas vasaras piedzīvojumu un izbaudi draivu pa Latgales upēm kopā ar laivu nomu "Mučas"!

Piedāvā populārākos ūdens tūrisma maršrutus ("Daugavas loki", Tartaks, Dubna, Laucese, Latgales ezeri).

  • Izstrādāti maršruti, jaunu maršrutu izstrāde.

Smailīšu "Vista" noma (2-vietīgās + mantas ar mīkstajiem atzveltņu krēsliem. Cena: 15.00 €. Trešā diena - bez maksas! Cenā iekļautas drošības vestes, airi, ūdensnecaurlaidīgs maiss (pēc pieprasījuma).

Sporta komplekss "Olimpija"

Piedāvā 14 komfortablus un mājīgus numurus ar 27 vietām – 5 divvietīgi numuri ar divguļamo gultu, 8 divvietīgie ar 2 gultām, 1 vienvietīgs numurs. TV/SAT, Interneta pieeja, kafejnīca.

Speleokamera – nodrošina veselīgu mikroklimatu.

25 m garš peldbaseins, infrasarkano staru kabīne, turku pirts, somu pirts, duša. Trenažieru zāle, fitness, galda teniss, sporta inventārs. Biljards.

Sporta komplekss "Celtnieks"

Atpūtas un sporta komplekss "Celtnieks" ir ideāla vieta ģimenes atpūtai, kā arī uzņēmumiem sporta un korporatīvo pasākumu organizēšanai jebkurā gadalaikā.

Sporta biedrība "Ultra"

Ko piedāvā sporta biedrība “Ultra”?
Sporta Biedrība "ULTRA” piedāvā visiem Daugavpils iedzīvotājiem un apmeklētājiem:
- Pasažieru vizināšanu ar speciālo tandēma paraplānu vai motodeltaplānu
- Apmācību lidojumiem ar paraplānu/deltaplānu un pilotu sertifikāciju
- Lidojumu ar vinču organizāciju lidlaukā Grīva, Daugavpils
- Lidojuma ekipējuma un aksesuāru pārdošanu un nomu
- Tūrisma braucienu organizāciju uz lidvietām
- Tehnikas remonta un apkalpošanas pakalpojumus
- Objektu aerofotografēšanu

Daugavpils Universitātes sporta komplekss

Laivu noma "Beibuki"

Laivu noma "Beibuki" piedāvā ērtas, drošas, vieglas  smailītes un ietilpīgas kanoe laivas ģimenēm un draugu kompānijām. Laivu stabilitāte un lieliskas manevrēšanas spējas ļauj droši justies straumē, izbraukt Daugavas augšteces krāces, piestāt visās iecerētajās vietās krastā. Veic laivu transportēšanas pakalpojumus, iesaka labākos maršrutus. Nomas cena 15 eiro 1.diena, 10 eiro nākošā. Cenā ietilpst arī vestes, airi un ūdensdrošie mantu maisi. 

Darbojas SIA "Beibuks" laivu placis: http://laivuplacis.lv/

Subscribe to Aktīvā atpūta

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils