Valodas

Trešdiena, 18.Oktobris, 2017

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "_lv_draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.

Piedāvājumi grupām

Višķu amatnieku ciems

Višķu amatnieku ciems atrodas Daugavpils novadā. Višķu amatnieki apmeklētājiem piedāvā maršrutu pa ciemu, kas sevī ietver iespēju interesanti pavadīt brīvo laiku. Viesiem ir iespēja izzināt Višķu vēsturi, apmeklēt keramikas un klūgu pinumu darbnīcas, piedalīties amatnieku meistarklasēs un ieklausīties kokles skaņās Višķu baznīcā, kā arī degustēt vietējos produktus - sieru un alu. Maršrutu var izbraukt ar velosipēdiem vai izstaigāt kājām.

Līksnas muižas parks (Līksnas takas)

Mini zoo "Liepkalni"

Piedāvā apskatīt dažādus mājdzīvniekus: sprogainās Mangalika šķirnes cūkas, Vjetnamas melnās cūkas, kazas, zosis, pīles, dažādas vistas, fazānus, tītarus, trušus un poniju. Iespēja barot dzīvniekus. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Kokgriešanas meistara Vara Vilcāna darbnīca

Kokgriešanas meistara Vara Vilcāna darbnīcas apmeklējums. Šaušana ar loku vai arbaletu, piedalīšanās metāla kalumu izgatavošanā.

Kokaudzētava „Sēlija”

Kokaudzētavas „Sēlija” apmeklējums un tās saimnieka Alberta Mendriķa aizrautīgais stāstījums par ābeļu audzēšanu. Ekskursija pa ābeļdārzu, ābolu noliktavām un ražošanas cehiem. Ābolu sulas baudīšana un vīndaru dzīvesstāstu klausīšanās pie vīna glāzes.

Silenes dabas izdzīvošanas skola

„Silenes dabas izdzīvošanas skolas” pamatā ir dabas izzināšana, teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu iegūšana par cilvēka izdzīvošanu meža apstākļos. Pieredzējuša instruktora pavadībā piedāvā grupu pasākumus līdz 6-8 cilvēkiem, kā arī individuālās programmas atsevišķām personām vai ģimenēm. Ņemot vēra iepriekšējo sagatavotību un pieredzi, piedāvā dažādus brīvā laika pavadīšanas un praktisko zināšanu iegūšanas līmeņus. 

Latgalisko tradīciju un prasmju māja "Ambeļu skreine"

“Ambeļu skreine” - tā ir vieta, kur tiek krāts, popularizēts Latgales kultūras mantojums. "Ambeļu skreines" koka māja ir celta 20. gs. sākumā. Kad Ambeļos bija skola, tad tā bija skolotāju māja.  Tagad “Ambeļu skreinē”  tiek svinēti gadskārtu svētki un  izkoptas dažādas amatu prasmes.  Te notiek danču vakari, dziedāšana, zīlēšana, tiek cepta maizīte, siets siers un tiek  veidotas tautas lietišķās mākslas izstādes.  Šīs mājas atrašanās vieta šķiet paša Dieva izvēlēta, jo no tās paveras brīnišķīgs skats uz Višķu ezeru un Latgales krāšņajām dabas ainavām.

Belmonti Zoo

Piedāvā apskatīt un uzzināt vairāk par dzīvniekiem un putniem, kas dzīvo speciālās audzētavās lielās platībās (vairāk par 1000 ha). Ir iespēja braukt ar zoodārza transportu.
 
"Belmonti ZOO" sastāv no:
  • Briežu audzētavas;
  • Fazānu audzētavas;
  • Govju audzētavas;
  • Meža cūku audzētavas;
  • Zirgu audzētavas;
"Belmonti ZOO" dzīvo: brieži, meža cūkas, jaks, dažādi zirgi, dažādas govis un dambriedis.
 
 

Komplekss pasākumu organizēšanai „Višķu estrāde un stadions”

Kompleksā ietilpst vieglatlētikas stadions ar 300 skatītāju vietām un estrāde ar 1000 skatītāju vietām. Iespējas: treniņi sacensībām vieglatlētikas stadionā un futbola laukumā, korporatīvie pasākumi, sporta sacensības un svētki, koncerti un balles.  

Slutišķu etnogrāfiskā vecticībnieku sādža

Daugavas ielejas ielokā no ziņkārīgām svešinieku acīm paslēpies Slutišķu vecticībnieku ciems. Mīklains un nezināms. Laiks te ir apstājies kā teju pirms 100 gadiem. “Daugavas loku” putnu balsis vilina burvīgajā dabas skaņu pasaulē, greznie logu rotājumi stāsta par izciliem sava amata meistariem...
 
Subscribe to Piedāvājumi grupām

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils