Valodas

Piektdiena, 24.Marts, 2017

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "_lv_draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.

Šonedēļ pirmizrāde iestudējumam „Dārgā Jeļena Sergejevna”

 

25. martā plkst. 18.00 Daugavpils teātrī (Eksperimentālā skatuve) notiks pirmizrāde iestudējumam krievu valodā „Dārgā Jeļena Sergejevna”.

VIENĪBAS NAMA 80. JUBILEJAS GADĀ DAUGAVPILS TEĀTRĪ LATVIJAS NACIONĀLĀ BALETA IZRĀDE „KARLSONS LIDO…”

 
Šī gada 13.maijā plkst. 16:00 Daugavpils teātrī notiks Latvijas Nacionālā baleta izrāde "KARLSONS LIDO...".
Kurš gan nezina Karlsonu, kas dzīvo uz jumta – vislabāko rotaļu biedru pasaulē? Omulīgais vīriņš ar propelleru uz muguras ir viens no Astridas Lindgrēnes grāmatu pazīstamākajiem varoņiem, kuru iemīļojuši gan bērni, gan pieaugušie. Tagad, pirmo reizi Latvijā, viņa piedzīvojumi skatāmi arī baleta izrādē!

JAUNA MUZEJPEDAGOĢISKĀ PROGRAMMA “LEĻĻU PASAULE”

 
No 28. marta Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā 1. – 6. klašu skolēniem tiek piedāvāta interaktīvā programma „Leļļu pasaule”.
Kopš seniem laikiem lelle cilvēka dzīvē ieņēma īpašu vietu. Vēl mūsu senči, apbrīnojot lelles līdzību cilvēkam, apveltīja šīs rotaļlietas ar pārdabiskām spējām, uzskatot, ka tajās var iemitināties gari vai veidojot auglības lelles.
 

Fotostudijas FOTAST izstāde “LIEPĀJAS IELA LATVIJAS GARUMĀ”

 

Šī gada 1.aprīlī Daugavpils Kultūras pilī plkst. 14:00 notiks Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra fotostudijas “FOTAST” izstādes “Liepājas iela Latvijas garumā” atklāšana.

ĢIMENES DIENĀ – TIKŠANĀS AR TALANTĪGO LEĻĻU MEISTARI!

 

26.martā plkst.13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina visus uz tradicionālo ģimenes dienu. Pavasara pirmā tikšanās tiks aizvadīta skaistuma un mākslas zīmē – tās laikā ikvienam interesentam būs iespēja klātienē iepazīties ar talantīgo leļļu meistari Violetu Ozunu.

Tikšanās ar māksliniekiem Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā

 
Martā, vairākas dienas pēc kārtas, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā mākslas studentiem, pedagogiem un citiem mākslas interesentiem tiek organizētas tikšanās / darbnīcas ar māksliniekiem. 
 

ATPŪTAS UN IZKLAIDES IESPĒJAS DAUGAVPILĪ NEDĒĻAS NOGALĒ: 10. – 12. MARTĀ

 IZSTĀDES

STARPTAUTISKĀ SKAISTUMA UN VESELĪBAS IZSTĀDE “DAUGAVPILS BEAUTY 2017”

Norises laiks un vieta: 10. – 12. marts, plkst. 11.00, Daugavpils Olimpiskais centrs, Stadiona iela 1, Daugavpils

Informācija: www.daugavpilsbeauty.lv

“LATVIJAS NOVADU TAUTAS TĒRPI”

Norises laiks un vieta: līdz 23. martam, Vienības nams (ieeja no Ģimnāzijas ielas), Rīgas iela 22a, Daugavpils

Informācija: www.vienibasnams.lv

Gleznošanas darbnīcas skolas brīvlaikā

 
Trīs dienas pēc kārtas, no 15. līdz 17. martam no plkst. 13:00 līdz 15:00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā notiks gleznošanas radošās darbnīcas skolas vecuma bērniem.  
 
Nākošnedēļ sāksies skolēnu sen gaidītais pavasara brīvlaiks. Lai piepildītu brīvo laiku pēc iespējas lietderīgāk, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs aicina bērnus uz radošajām gleznošanas darbnīcām. 
 
RADOŠĀS DARBNĪCAS:

Muzikāli literārs iestudējums „Ļaunuma puķes”

16.martā plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē (Rīgas ielā 22a) izskanēs franču muzikāli literārs iestudējums „Ļaunuma puķes”.
Marseļas festivāla Musiques Interdites (Aizliegtās mūzikas) iestudējums „Ļaunuma puķes” ir veltījums franču dzejniekam Šarlam Bodlēram, kurš dzejoļu krājumā ar tādu pašu nosaukumu pievērsies sava laika aizliegtajām tēmām. Savukārt iestudējums veidots kā dialogs starp šveiciešu soprānu Emīliju Piktē un franču aktrisi Fransuāzu Fabiānu. Abas mākslinieces pavadīs pianists Vladiks Poļonovs, dzeju lasīs Katī Debovē.

Reinis Jaunais Daugavpilī prezentēs albumu "Tumšs"

 

Ceļojošais ģitārists Reinis Jaunais nupat ir nācis klajā ar jaunu albumu Tumšs, kas ierakstīts kopā ar mūziķa grupu Reinis Young Trio. Jaunais disks sestdien, 11. martā, tiks prezentēts Daugavpilī, klubā Artilērijas pagrabi. Albums Tumšs ir turpinājums 2016. gada sākumā izdotajam mūziķa albumam Gaišs, kas tika ierakstīts ar grupu Young & The Oak People.

Lapas

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils