Valodas

Ceturdiena, 21.Septembris, 2017

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "_lv_draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.

BRODVEJAS BRĪNUMS 2 VAI „MOLLIJAS UN DOLLIJAS SAPNIS PAR SKATUVI

BRODVEJAS BRĪNUMS 2 VAI „MOLLIJAS UN DOLLIJAS SAPNIS PAR SKATUVI

VI Mūzikas un Mākslas festivāls „Daugavpils ReStArt 2017” piedāvā: 6.oktobrī plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē (Rīgas ielā 22a)  BRODVEJAS BRĪNUMS 2 vai „Mollijas un Dollijas sapnis par skatuvi.
Stāsts par divām meitenēm – Molliju un Dolliju, kuras ierodas Ņujorkā, lai piedalītos Brodveja mūzikla dalībnieku atlasē. Pirmā mīlestība. Konkurss. Uzvaras un zaudējumi. Ticība sapnim – nokļūt uz lielās skatuves…
Solisti: Annija Putniņa, Edvards Grieze, Annija Zahovska; deju grupa JAZZ ’N COFFEE Rolanda Meržejevska vadībā; instrumentāla grupa Raimonda Petrauska vadībā; Karina Bērziņa, koncerta vadītāja; Uģis KRIŠJĀNIS, videomākslinieks.
 
Citādi kā par brīnumu grūti nosaukt bezgala bagāto un daudzveidīgo mūzikla žanru. Tas izgaismosies ceļā no Džordža Geršvina ritmu spēļu atspērieniem, caur Ričarda Rodžersa, Leonarda Bernsteina populāro mūziklu melodiju lokiem līdz Endrjū Loida Vēbera pasaulslavenajiem opusiem.
 
Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē darba dienās no plkst. 16.30 līdz plkst. 18.30. Cena: 3.00 euro; skolēniem, studentiem un pensionāriem – 2.00 euro.
 
Papildus informācija:

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils