Valodas

Ceturdiena, 21.Septembris, 2017

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "_lv_draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.

Ceļojošā izstāde “Pasts Daugavpilī”

Ceļojošā izstāde “Pasts Daugavpilī”

2017.gada 9.septembrī plkst.11.30 pie Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja (Rīgas ielā 8) tiks atklāta ceļojoša izstāde “Pasts Daugavpilī”. 
Izstāde veltīta pasta vēsturei un pasta attīstībai Daugavpilī no 18.gs.2.puses līdz 20.gs beigām. Izstādē būs iespēja iepazīties ar dažādu laika periodu pasta ēkām Daugavpilī (no kurām vērienīgākais ir Pēterburgas-Varšavas pasta trakta ēku komplekss), būs apskatāmas arī ar Daugavpili (Dinaburgu, Dvinsku) saistītas pasta atklātnes, pastmarkas, pasta zīmogi un citi ar pastu saistīti materiāli. No 16. septembra izstāde pārcelsies uz Rīgas ielu (pretī katoļu baznīcai).
 
Izstādi sagatavoja Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domes Pilsētplānošanas un būvniecības  departamentu.
 
2017. gada 16.septembrī plkst. 19.00 Rīgas ielā, posmā no Cietokšņa līdz Stacijas ielai, notiks “Rīgas ielas svētki, Daugavpilī”, kur par pastu tiks stāstīts mākslas valodā (izstādes, meistarklases, deja, kino, teātris, mūzika u.c.). 
 
Papildinformācija: Daugavpils pilsētas domes Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta galvenā mākslinieka vietniece Līga Čible, tālr. 654-07786, 26555764; e-pasts: liga.cible@daugavpils.lv
 

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils