Valodas

Piektdiena, 22.Septembris, 2017

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "_lv_draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.

Ekskursijas Daugavpils novada dienās

Ekskursijas Daugavpils novada dienās

Daugavpils novada dienas arī šogad tiek rīkotas septembrī, un to mērķis ir sekmēt novada atpazīstamību, sniegt iespēju iepazīt Daugavpils novada ražotāju un zemnieku piedāvāto produkciju, kulināro mantojumu, tūrisma iespējas, bagātās tradīcijas un godināt amata prasmju nesējus.
Novada iepazīšanai šogad ir paredzētas divas ekskursijas - viena no tām plānota pa Naujenes pagasta tūrisma objektiem un uzņēmumiem, otra pa Biķernieku un Ambeļu pagasta interesantākajām vietām. Naujenes pagastā paredzēts apmeklēt Naujenes novadpētniecības muzeju, Slutišķu vecticībnieku lauku sētu, Slutišķu krauju, Spruktu Romas katoļu baznīcu, Dinaburgas pils maketu un dabas taku, rotveileru škirnes suņu audzētavu, zirgu audzētavu, Lociku lidlauku. Par atsevišķu samaksu interesenti varēs pacelties gaisā ar motodeltaplānu. Pusdienas vecticībnieku gaumē varēs nobaudīt kafejnīcā "Baltais krogs".
Otrā ekskursijā paredzēts apmeklēt Biķernieku pagasta lielākās zemnieku saimniecības, Krivošejevas vecticībnieku lūgšanu namu, Lipinišķu pareizticīgo baznīcu, Biķernieku pamatskolas muzeju. Ambeļu pagastā tiks apmeklēta zemnieku saimniecība Putānos (permakultūra – ilgtspējīgas saimniekošanas metodes), hidroelektrostacija uz Dubnas upes, Ambeļu Romas katoļu baznīca, latgalisko tradīciju un prasmju māja “Ambeļu skreine” ar savu kultūras programmu.
Izbraukšana paredzēta 16. septembrī plkst. 9.00 no Daugavpils novada domes, Rīgas ielā 2. Maksa par ekskursijām - 7 eiro. Cenā iekļauta ēdināšana, transports, objektu apmeklējumi, gida pakalpojumi. Pasākumu atbalsta Daugavpils novada dome, Naujenes, Biķernieku un Ambeļu pagasta pārvalde, Daugavpils novada pašvaldības aģentūra TAKA. 
Pieteikšanās pa telefonu 65476748, 65422818, mob. 29431360, e-pasts taka@dnd.lv

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils